Częste pytania

Częste pytania

Moja usługa jest dla Państwa bezpłatna. Moje wynagrodzenie pokrywane jest przez instytucje, z którymi współpracuję.

W tym momencie minimalny wkład własny wymagany do uzyskania kredytu hipotecznego to 10% wartości inwestycji.

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest zweryfikowanie zdolności kredytowej. W tym celu zapraszam na spotkanie podczas którego pomogę Państwu szczegółowo określić maksymalną możliwą kwotę kredytu.

Proszę po prostu do mnie zadzwonić w celu umówienia się na spotkanie. Jeśli chodzi o termin i miejsce jestem elastyczny i staram się dopasować do Państwa potrzeb.

W swojej ofercie dysponuję rozwiązaniami kredytowymi kilkunastu banków. Podczas spotkania zbieram od Państwa informacje pozwalające mi dopasować Państwa profil do ofert kredytowych. Przy wyborze kieruję się przede wszystkim ceną i możliwością uzyskania finansowania.

Czas uzyskania kredytu różni się w zależności od banku i rodzaju inwestycji. Najczęściej proces kredytowy, od momentu złożenia wniosku do podpisania umowy, zajmuje od 4 do 5 tygodni.

Lista dokumentów jest bardzo różnorodna i zależy przede wszystkim od rodzaju inwestycji i sposobu w jaki uzyskują Państwo dochód. Zwykle po pierwszym spotkaniu wysyłam klientom na maila dopasowaną do ich sytuacji kompletną listę dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku kredytowego.